Drzwi

Drzwi stalowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo także drzwi stalowe płaszczowe zewnętrzne i wewnętrzne WIŚNIOWSKI. To konstrukcje charakteryzujące się stabilną i wytrzymałą konstrukcją, odporną na czynniki atmosferyczne i fizyczne. Bogata oferta kolorów, wiele możliwości zastosowania i specjalna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie różnych kierunków otwierania sprawiają, że drzwi stalowe płaszczowe stanowią uniwersalne rozwiązanie. Proponujemy Państwu:

Drzwi PCV

Proponujemy Państwu drzwi zewnętrzne PCV nakładkowe oraz wsadowe DAKO. Dzięki budowie nakładkowej skrzydło drzwi od zewnątrz stanowi jednolitą płaszczyznę. Wyjątkowe walory estetyczne oraz zaawansowana technologia czynią z drzwi DAKO produkt idealny dla klientów przywiązujących najwyższą wagę do wyglądu elewacji oraz wysokiej jakości. W drzwiach wsadowych panel wsadowy montowany jest tradycyjnie za pomocą listwy przyszybowej i uszczelek. Więcej o drzwiach PCV:

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe DAKO to idealne rozwiązanie dla tych, co cenią sobie oryginalność, nieograniczone możliwości w doborze wyposażenia, kolorystyki, indywidualnego wzoru dopasowanego do własnej wizji domu.

Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe to specjalistyczne produkty wykonane w technologii gwarantującej szczelność ogniową zapobiegającej przedostawaniu się płomieni ognia przez odpowiednią ilość minut w zależności od klasy. Drzwi profilowane to systemy aluminiowe służące do konstruowania drzwi zarówno wewnętrznych i zewnętrznych. Doskonałe produkty do obiektów komercyjnych i budynków użyteczności publicznej.

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane DAKO wykonywane są z najwyższej jakości drewna sosnowego lub meranti. Dzięki budowie płytowej skrzydło drzwi stanowi jednolitą płaszczyznę – zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. W drzwiach ramowo – płycinowych wypełnienie wykonane jest z wodoodpornego panela termoizolacyjnego lub szyby zespolonej. Aby zwiększyć izolacyjność ciepła producent stosuje aluminiowy termopróg.